Odstraszacze do ogrodu

Wiosna i lato to czas pełen ciepłych, słonecznych dni. To pora, gdy chętnie wybieramy się na wycieczki, organizujemy spotkania ze znajomymi w ogrodzie, spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Jednak nawet najbardziej przyjemne chwile są w stanie popsuć nam… komary. To małe, uciążliwe owady, przed którymi musimy się bronić. Jak to zrobić? Przeczytaj i sprawdź!

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

1 2

Funkcjonalne i sprawdzone odstraszacze komarów sprawiają, że spędzanie czasu w ogrodzie, lesie i nad wodą jest czystą przyjemnością. Produkty marki Thermacell to skuteczne urządzenia i akcesoria, które doceniło wielu zadowolonych Klientów. Ich działanie polega na podgrzaniu specjalnej maty celulozowej i odparowaniu substancji czynnej, która odstrasza komary i meszki. Nasze produkty cechują się niemal 100-procentową skutecznością, potwierdzoną wieloma badaniami. Tworzą swoisty parasol, który ma zasięg nawet 20 m², nie wydzielając żadnych zapachów. Sprawdzają się na wszystkie gatunki komarów, nie wymagają nanoszenia na odzież, ciało czy inne powierzchnie. Są ponadto całkowicie bezpieczne dla użytkowników. S prawdź, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na odstraszacze Thermacell!

Jak działają odstraszacze komarów do ogrodu?

Odstraszacz komarów do ogrodu to urządzenie, które skutecznie odstrasza meszki i komary. Owady te potrafią uprzykrzyć czas spędzany na świeżym powietrzu. Boleśnie kąsają i mogą przenosić choroby. Dzięki rozwiązaniom Thermacell można skutecznie pozbyć się tego problemu. Zaawansowana, specjalna konstrukcja odstraszaczy sprawia, że korzystanie z nich jest niezwykle proste. Nasz odstraszacz komarów do stosowania na zewnątrz jest zasilany wymiennym kartridżem z gazem. Podgrzewana mata uwalnia specjalny środek odstraszający komary i meszki. Dzięki podgrzaniu maty uwalnia się środek aktywny, d-aletryna. To substancja, która naturalnie występuje w chryzantemach.

Odstraszacz można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, jest lekki i poręczny. Nie wymaga prądu ani baterii, jest wyposażony w kartridż z butanem. Wciśnięcie przycisku START uruchamia urządzenie, a mata ze środkiem odstraszającym komary zostaje podgrzana, zapewniając ochronę przez wiele godzin.

Z tego względu jest on chętnie wybierany przez podróżników, survivalowców, wędkarzy, a także rodziny, które chcą spędzić czas na łonie przyrody. Sprawdzi się podczas spotkania przy grillu, pobytu nad wodą, czy spacerów w lesie. Urządzenia te są bezpieczne w użytkowaniu. Co ważne, są neutralne dla środowiska oraz zwierząt.

W miejscu, w którym są uruchamiane, tworzą strefę wolną od owadów w zasięgu nawet 20 m². Oferowane przez nas urządzenia zapewniają ochronę o dowolnej długości czasu. Mamy wkłady w zestawie na 12 h i 48 h, ale wymieniając je, ochrona jest ciągła, więc wybrany zestaw Cię nie ogranicza. Urządzenie w każdej chwili możesz włączyć i wyłączyć. Używaj go wtedy, kiedy potrzebujesz ochrony przed komarami. W zależności od modelu można je wziąć ze sobą na wycieczkę, a także ustawić na balkonie, tarasie, w ogrodzie.

Rodzaje odstraszaczy ogrodowych na komary

Odstraszacz komarów na zewnątrz to urządzenie występujące w wielu różnych modelach. Urządzenia te uzupełniane są o wymienne wkłady – maty odstraszające, a także butan, który zapewnia nieprzerwaną pracę odstraszacza.

Odstraszacz komarów do ogrodu PATIO SHIELD marki Thermacell jest innowacyjnym, kompaktowym produktem, który służy do ochrony przed komarami i meszkami. Urządzenie ma stylową, solidną obudowę, dzięki której pasuje na każdy balkon i taras, sprawdzi się podczas przebywania w ogrodzie. Jest dostępne w wielu kolorach, nie emituje przykrych dźwięków ani zapachów. Co ważne, posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

PATIO SHIELD zajmuje niewiele miejsca, jest całkowicie bezpieczny. Pełną skuteczność osiąga już po 10 minutach po włączeniu.

Innymi modelami odstraszaczy na komary są urządzenia:

· Thermacell LAMPION BRISTOL,

· Thermacell MR300,

· Thermacell MR450.

To zewnętrzne, przenośne odstraszacze, które zapewniają całkowite uwolnienie się od meszek i komarów. Sprawdzają się w podróży, gdyż nie potrzebują baterii ani energii elektrycznej. Wszystkie modele działają na zasadzie fumigacji, a więc podgrzania wkładu, który uwalnia środek odstraszający.

Thermacell MR450 został wyposażony w gumową antypoślizgową rączkę. Poza nią i wzmocnioną obudową (która z pewnością przypadnie do gustu survivalowcom, a także mocno aktywnym osobom), posiada dodatkowo w zestawie klips, który pomaga przymocowaniu urządzenia do paska lub plecaka. Sprawdza się nawet w bardzo trudnych warunkach, a wbudowana dioda CHECK ZONE zapala się, gdy zostanie stworzona pełna strefa ochrony. Osobom będącym w ciągłym ruchu, które chcą zabrać odstraszacz ze sobą, polecamy także wspomniany już model MR300.

Model Patio i lampion Bristol są z kolei skierowane do domowników i osób, które lubią spędzać czas na tarasie. Co najważniejsze, skuteczność oraz zasada działania wszystkich wspomnianych modeli jest taka sama.

Produkt z Atestem NIZP PZH – PIB nr PZH/FT-3790/2021 ważny do 13.04.2024, wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.