Odstraszacze komarów

Masz dosyć uciążliwych komarów? Chcesz spokojnie spędzić dzień lub wieczór w ogrodzie czy też na tarasie? Skorzystaj z oferowanych przez nas produktów – odstraszacze komarów będą nie tylko chroniły przed ukąszeniami, lecz także zapewnią Ci upragniony spokój i pozwolą cieszyć się każdym dniem na dworze.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

1 2

Odstraszacze na komary – niezbędne w każdym domu

Produkty dostępne w naszej ofercie to bardzo funkcjonalne i niekiedy niezbędne akcesoria. Dzięki temu, że odstraszacze komarów charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, można wziąć je ze sobą wszędzie i tym samym cieszyć się spokojem od uciążliwych ukąszeń komarów i meszek. Urządzenie można spakować do plecaka i zabrać ze sobą na każdą wycieczkę! Taki niezbędnik przyda się więc zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i w czasie każdej wyprawy. Jakie jeszcze cechy mają oferowane przez nas odstraszacze komarów? Przede wszystkim będzie to:

 • bezpieczeństwo,
 • skuteczność,
 • solidna konstrukcja,
 • poręczny kształt,
 • działanie na wszystkie rodzaje komarów.

Ponadto urządzenia, które można znaleźć w naszym asortymencie, są bezprzewodowe, bezwonne, lekkie i bez konieczności nanoszenia ich na skórę.

Dlaczego warto mieć odstraszacze komarów od Thermacell?

Przede wszystkim do nabycia tego urządzenia zachęca jego zasięg. Parasol ochronny, który wytwarzają nasze odstraszacze komarów, obejmuje powierzchnię nawet 20 metrów kwadratowych. Dostępne w naszej ofercie urządzenia odstraszają komary poprzez emisję substancji odstraszającej.

Dlaczego jeszcze warto mieć takie urządzenie? Pomijając spokój w wolnej strefie od niechcianych owadów, warte podkreślenia jest też to, że odstraszacz, dzięki dołączonym wkładom zapewnia ochronę nawet na 12 godzin – pod warunkiem że nie wyłączysz przez ten czas urządzenia. W zestawie są też 3 maty i kartridż, który starcza na 12 godzin. Każda mata natomiast będzie działać przez 4 godziny. Duża skuteczność i całkowite bezpieczeństwo użytkowania są tym, co przemawia za tym, że warto zamówić odstraszacze komarów.

Co bardzo istotne, odstraszacze działają na wszystkie gatunki komarów, w tym na te egzotyczne, które bardzo często przenoszą różne choroby. Co więcej, działają również na uporczywe meszki.

Odstraszacze komarów Thermacell – jak działają?

Urządzenia, które posiadamy w naszym asortymencie, odznaczają się bardzo prostymi zasadami działania. W tym urządzeniu grzewczym podgrzewana jest mata nasączona  substancją odstraszającą. Trzeba wiedzieć, że substancja ta w naturze występuje w popularnych kwiatach, jakimi są chryzantemy i skutecznie chroni je przed takimi owadami, jak komary. Atest PZH wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny poświadcza, że odstraszacze komarów z naszej oferty są bezpieczne dla ludzi.

Warto też pamiętać, że urządzenie nie emituje żadnych dźwięków, w żaden sposób nie zakłóca więc wypoczynku na łonie natury. Odstraszacze komarów są także bezwonne.

Odstraszacze komarów – wybierz swój ulubiony model

Decydując się na zakup tego urządzenia, należy pamiętać też o jeszcze jednej kwestii – każdy może dobrać taki jego kolor, który odpowiada indywidualnemu gustowi. Urządzenie dostępne jest w wielu barwach. Zamawiający mogą zdecydować się – w zależności od modelu – na takie kolory jak:

 • czarny,
 • zielony,
 • lime,
 • royal blue,
 • citrus,
 • magenta,
 • forest green,
 • graphite,
 • czerwony,
 • niebieski

Warto więc zwrócić uwagę również na estetykę, by urządzenie dobrze komponowało się, chociażby z aranżacją tarasu, balkonu czy ogrodu.

Klienci mogą wybierać spośród różnych odstraszaczy. Do wyboru są 4 modele: Patio Shield, Bristol, MR300 i MR450. Kupując urządzenie, otrzymujesz na start wkłady na 12 godzin ciągłej pracy (3 maty + 1 kartridż). Później można dokupić już tylko wkłady, które dostępne są w dwóch wersjach – 12 lub 48 godzin. Dostępne odstraszacze komarów obsługuje się następująco: należy je włączyć, a następnie przycisnąć kilka razy, aby uruchomić podgrzewanie. 

W naszej ofercie dostępne są także elementy uzupełniające jak chociażby wkłady – nasączone maty i kartridże z butanem. Klienci mogą zamówić również kaburę (do urządzeń MR300 i MR450) na odstraszacze komarów, by bezpiecznie przechowywać urządzenie.

Domowe sposoby nie działają? Wypróbuj odstraszacze komarów od Thermacell

Różne domowe sposoby na pozbycie się komarów zwyczajnie zawiodły? Masz wrażenie, że próbowałeś już wszystkiego, ale nic nie pomaga? Z całą pewnością nie miałeś jeszcze okazji skorzystać z naszych odstraszaczy komarów. Ich ogromnym atutem jest to, że nie trzeba rozpylać ich na ciele, dzięki czemu nie masz poczucia lepkości skóry. Co więcej, są również bezwonne. Dzięki niewielkim rozmiarom można zabrać je dosłownie wszędzie. Idealnie sprawdzą się na świeżym powietrzu, w przydomowych ogrodach, w parkach, nad jeziorem, w lesie na biwaku, na polu namiotowym czy kempingowym. To, gdzie zabierzesz urządzenie, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Kolejnym atutem jest fakt, że jest ono bardzo ekonomiczne, a do tego ma atrakcyjną cenę. Jeden wkład w zależności od rodzaju wystarcza na aż 12 godzin ciągłego działania, a maty należy wymieniać co 4 godziny. Sprzęt może pracować tak długo, jak jest włączony. Pamiętaj tylko o wymianie mat i butelek z butanem. To urządzenie nowej generacji, które skutecznie poradzi sobie z uciążliwymi komarami i meszkami. Przekonaj się sam i pożegnaj ze swędzącymi ugryzieniami i chorobami przenoszonymi przez te owady.

Dlaczego warto korzystać z urządzeń odstraszających komary od Thermacell?

Sprawdzą się one w każdych, nawet ekstremalnych warunkach. Co ciekawe, nasze urządzenia nie potrzebują prądu, ani nawet baterii. To ogromna zaleta, szczególnie kiedy jest się w podróży. Warto zaznaczyć że urządzenie zaczyna działać od pierwszych minut, a pełną ochronę uzyskuje po 10-15 minutach od włączenia. Z naszymi odstraszaczami komarów masz gwarancję bezpieczeństwa. Poza wspomnianym atestem Państwowego Zakładu Higieny, wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, urządzenia Thermacell zostały również sprawdzone przez EPA – Agencję Ochrony Środowiska USA, pod kątem bezpieczeństwa, a także skuteczności. Nie ma więc powodów do zmartwień.

Produkt z Atestem NIZP PZH – PIB nr PZH/FT-3790/2021 ważny do 13.04.2024, wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.

Odstraszacze komarów Thermacell emitują substancję, która skutecznie odstrasza komary, nie wydzielając przy tym żadnego zapachu. Dzięki temu są całkowicie bezpieczne i skuteczne.

Tak, wszystkie odstraszacze komarów Thermacell posiadają atest PZH, co potwierdza ich bezpieczeństwo, a przeprowadzone testy i badania zapewniają ich skuteczność.

Tak, odstraszacze komarów Thermacell są bezpieczne dla skóry, ponieważ nie wymagają nanoszenia na nią żadnych preparatów chemicznych. Są bezwonne i nie zawierają DET ani innych toksycznych substancji.

Tak, odstraszacze komarów Thermacell są idealne do użytku na zewnątrz, ponieważ nie emitują żadnego zapachu. Dzięki temu możesz cieszyć się spokojnym letnim wieczorem bez uciążliwych insektów.